http://modiriran.ir/mag

بانک اطلاعات جامع مدیران ایران

حضور در جمع مدیران ایران ، دریافت خدمات و مطالب متناسب با نیاز شغلی و صنعت شما ، صدور کارت شناسایی ، ارتباط با دیگر مدیران ایران و ....


مدیران ایران در یک نگاه

مقالات مدیریت - مدیریت منابع انسانی
جمله روز
برترین درجه ی فساد ، استفاده از قوانین برای انجام ظلم است !


قدرت در مدیریت
گزيده اي از بهترين مطالب مديريتي در موضوعات مختلف :
استراتژی ، بازاریابی ، زبان بدن ، نورومارکتینگ ، کتابهای صوتی، قراردادهای کاری ، آموزشهای توسعه کسب کار و ...
در 10 DVD

دانش مدیریتی خود را به روز نگه دارید .
اطلاعات کامل در :
http://www.modiriran.ir/pack92
یادگیری الکترونیکی
همکاری با سمینار ها
همکاری با سمینار ها
فروشگاه مدیران

فروشگاه محصولات دانشي مديريت :
بازاري براي انواع محصولات دانشي مديران ايران.
اگر شما هم محصول دانشي در زمينه هاي مرتبط با مديريت داريد، مي توانيد براي عرضه ي آن با ما تماس بگيريد : 44841991-021
بهتر دیده شوید
معرفی خدمات و محصولات خود را به ما بسپارید :
44841991
در مدیرایران ، مدیران ایران شما را بهتر می بینند
پیوندها
مقالات مدیریت :: مدیریت :: مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی

مقالات ادامه...
 1. اقتصاد پایدار آموزش و پرورش در ترکیب سنت و فناوری
  اقتصاد آموزش و پرورش باید از اقتصادی تشکیل شده باشد که پایدار باشد و این پایداری دیگر از طریق منابع دولتی امکانپذیر نیست بلکه باید این اقتصاد به سمت بخش خصوصی برود ولی نه از طریق فروش کالا توسط بخش خصوصی بلکه نوعی از اقتصاد مختص فرهنگ ایرانی و ترکیب سنت و فناوری باید زاده شود.
 2. هفت اشتباه مهلک در زمینه مذاکره حقوق
  در طول زندگی حرفه‌ای ما، مذاکره درباره حقوق امری اجتناب‌ناپذیر است. به ویژه زمانی که می‌خواهیم در کسب‌و‌کارهای کوچک یا فعالیت‌های خصوصی متوسط مشغول به کار شویم. با این وجود معمولا زمان لازم را به برنامه‌ریزی و آمادگی برای این مذاکره مهم اختصاص نمی‌دهیم.
  مذاکرات حقوق کمابیش مانند اولین بوسه هستند! زمان زیادی به آن فکر می‌کنید و حتی این افکار شما را دستپاچه و مضطرب می‌کند، ولی به محض اینکه آغاز شود، آرام و طبیعی ادامه می‌یابد...
 3. برنامه هاي عملياتي
  همه ما با فهرست كارهاي لازم (TODO) آشنا هستیم و مي‌دانيم استفاده از آنهابه هنگام شروع كسب و كار جديد چقدر مفيد و مؤثر است. اما براي بسياري از ما، فهرست كارهاي روزانه فهرست‌هاي برنامه‌ريزي شده، متمركز و عملياتي نيستند. بلكه مجموعه‌اي از همه كارهايي هستند كه هنوز انجام نشده‌اند و به نتيجه نرسيده‌اند.
 4. شرح وظایف مدیر بازرگانی
  مدیربازرگانی – شرح وظایف، مسئولیت ها، اختیارات، آموزش ها، توانمندی ها و مهارت های مورد نیاز
 5. "یک آگهی شغلی باید مثل یک نامه ی عاشقانه باشد"
  شما که به دنبال کارمندان عادی نمی گردید، پس چرا عناوین شغلی کلی می نویسید؟
  مدیران منابع انسانی به شما خواهند گفت که هم اکنون چیزی آسان تر از جذب تعدادی داوطلب برای هر نوع شغلی وجود ندارد. اما سخت تر از هر چیز، یافتن بهترین فرد است. جان یانگِر، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت استخدامی آکولو و سایت جدید لیست فرصتهای شغلی هایِرموجو، می گوید: این نباید بدین شکل باشد. یانگر درباره ی چگونگی نوشتن یک آگهی استخدام بی نقص و ماهرانه، با شرکت صحبت کرد. یانگر می گوید همانطور که به جف هِیدن گفته بود، با تازه کارها، باید شخصی برخورد کنید.
  می گویید اکثر آگهی های شغلی بسیار بد و به طرز فجیعی بی اثرند. چرا؟
 6. چرا باید عملکرد متوسط را ارج نهاد؟
  آخرین دفعه‌ای که کسی به خاطر انجام‌ یک کار متوسط از شما تشکر کرد چه زمانی بود؟ پاسخ‌ این سوال چندان غافلگیرکننده نیست.
  در هر دو عرصه شخصی و حرفه‌ای ـ برای پاداش‌دادن به عملکرد استثنایی فرد طراحی شده است. اگر یک مدیر فروش، درست سر وقت و دقیقا با همان بودجه تعیین‌شده به سهمیه تعیین‌شده‌ از سوی شرکت دست یابد، پاداشی که دریافت می‌کند این امتیاز است که شغلش را حفظ می‌کند. این روال تا اندازه‌ای پذیرفتنی و معقول به نظر می‌رسد، زیرا برخورد کردن با هر چیز و همه چیز به عنوان استثنا، سرانجام به این منجر می‌شود که به کارمندان تنها به خاطر حاضرشدن در محل کار پاداش داده شود
 7. تاثیر زبان بدن در مدیریت و کار گروهی
  دبرا گرونفلد، پژوهشگر حوزه روان‌شناسی اجتماعی می‌گوید: زبان بدن شما عاملی تعیین کننده در تاثیرگذاری شما بر دیگران است. آیا قبل از یک ملاقات مهم با رییس‌تان یا یک مشتری مهم یا فرزند نوجوانتان وقت گذاشته و به آنچه می‌خواهید بگویید فکر کرده‌اید؟
 8. چک لیست روشهای کار برای مدیران منابع انسانی در محل کار برای ارزیابی تواناییهای جسمی کارگران
  یکی از مهمترین نیروهای کاربردی در هر بنگاه یا سازمان مدیران منابع انسانی هستند و این مهم با بهره گیری از یک سری چک لیستها که امر رسیدگی را آسان می نمایند صورت می گیرد.
  در این مقاله که طی تحقیقات پیمایشی یا زمینه یابی انجام گرفته را برایتان آورده ایم البته این چک لیستها بیشتر در بخش صنعت کاراترند.
 9. سیزده راز برای جذب مردم
  برداشت ذهنی اول برای یک عمر باقی می ماند
  چه این نخستین دیدار شما با یک شخص باشد یا یک دیدار معمولی با کسی که از قبل با وی آشنائی داشته اید ، چند دقیقه اول در ایجاد نتیجه بسیار حساس و مهم است .
  با داشتن این نکات در ذهن ، شما می توانید چند تلاش بزرگ و زمینه ساز انجام دهید تا پیامتان با بیشترین احتمال بیرون کشیدن پاسخ " بله " از دهان مشتری دریافت شود .
 10. چگونه با مخالف خود كنار بياييم؟
  به نظر مي رسد در صورتي كه بتوانيم از حداكثر نيروي انساني بهره ببريم با توجه به سرمايه هاي خدادادي ديگري كه در اختيار داريم سرعت پيشرفت مان بسيار بيشتر از اين چيزي بشود كه در حال حاضر است.
  به نظر مي رسد مانعي در راه بهره برداري و استفاده از اين سرمايه در كشور ما وجود دارد كه قصد دارم به اجمال به آن بپردازم و راه حلي كه به ذهنم مي رسد ارائه كنم.
ادامه...
API: RSS | RDF | ATOM | OPML
مقالات